Cellulit

Drenaż limfatyczny

Ta niechirurgiczna metoda sprawdza się również znakomicie w przypadku likwidacji cellulitu i rozstępów, świetnie radzi sobie z pozbawioną elastyczności skórą, a także jest pomocna w trakcie procesu odchudzania, gdyż niweluje ryzyko „obwisłej skóry”. Podczas każdorazowego zabiegu zostaje usprawnione krążenie krwi i limfy. Masaż próżniowy stymuluje głębokie warstwy skóry, przez co pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji elastyny i kolagenu.

Presoterapia - masaż uciskowy

Polega ona na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną przez specjalne kołnierze ciśnieniowe na wybrane partie ciała. Efektem zabiegów jest stymulacja unaczynienia, eliminacja toksyn, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, uaktywnienie układu limfatycznego, zmniejszenie retencji wody, rozbicie tkanki tłuszczowej, przywrócenie prawidłowego metabolizmu ora wymodelowanie sylwetki.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa sięga podłoża procesów związanych ze starzeniem się skóry. Powoduje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry. Mezoterapia bezigłowa jest metodą umożliwiającą głęboką penetrację tkanki przez składniki zawarte w "koktajlu" substancji aktywnych.

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg ten wprowadza za pomocą mikronakłuć kwas hialuronowy bądź inne preparaty wgłąb skóry. W zależności od długości igły nakłucia mogą sięgać różnych warstw skóry.

Daje podobne efekty regeneracyjne jak laser frakcyjny. Skóra zostaje pobudzona do produkcji kolagenu i regeneracji. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są redukowane.