manicure japoński

Manicure japoński

Masz kruche i łamliwe paznokcie i nie masz już pomysłu co jeszcze możesz dla nich zrobić? Wypróbuj Manciure Japoński.

Historia

Pierwszych wzmianki o tej metodzie pojawiły się w Japonii już 400 lat temu! Zaczęły używać go arystokratki, które aby nadać płytce lustrzany błysk i kolor różowej perły wcierały w swoje paznokcie pasty różnego rodzaju.
Drogą prób i błędów - poszukiwania skutecznych sposobów dbania o paznokcie doprowadziły do znalezienia substancji, które wcierane nie tylko odżywiają i wzmacnia paznokcie, ale też nadają im niespotykanego blasku różowej perły. Metoda jest powszechnie stosowana w show-biznesie, nadając blask paznokciom gwiazd. Od 2008 metoda pojawiła się także w Polsce.


Dla kogo?

Dla osób mających łamliwe panokcie, "na które nic nie chce działać". Manicure ten praktycznie nie farbuje płytki paznokcia, lekko tylko zmienia naturalny odcień, stąd nadaje się zarówno dla Pań, Panów jak i dzieci.

Skład

Przede wszystkim krzemionka pochodząca z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna oraz witaminy A+E. W zabiegu używa się specjalnej pasty, pudru oraz kilku rodzajów polerek, szlifierek i akcesoriów do manicure.

Zabieg

Jest niezwykle prosty, trwa około 30 – 40 minut. Można go wykonać w salonie, albo samodzielnie w domu. 100% skuteczność osiąga się po 2-4 zabiegach w odstępach 2-3 tygodniowych (wszystko zależy od tempa wzrostu paznokcia). Zaleca się też powstrzymanie się od malowania paznokci między sesjami, wtedy dajemy odetchnąć paznokciom i ułatwiamy im regenerację.

Efekty

Wzmocnione i odżywione paznokcie o zwiększonym blasku :)

Cennik: Dłonie i stopy