cialo

Zabiegi na ciało

Peeling ziołowy

Zabieg głębokiego złuszczania oparty na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego.
Jest to zabieg bezpieczny, nie powoduje uczuleń ani bliznowacenia. Nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka.
Może być wykorzystywany na skórę twarzy i ciała.

Zabieg arbuzowy

Soczysta pokusa - zabieg nawilżający i redukujący cellulit. Intensywnie i długotrwale nawilża skórę, redukuje objawy cellulitu, poprawia krążenie krwi, dotlenia komórki, wzmacnia skórę, uzupełnia minerały, ujędrnia i uelastycznia, głęboko relaksuje.

Maski algowe

Maski algowe są to maski z alginatu, czyli odpowiednio spreparowanych ścianek komórek alg, wzbogacone specjalnie dobranymi składnikami, w zależności od pożądanego efektu.

Opalanie natryskowe

Alternatywna metoda uzyskania naturalnej opalenizny. Nałożenie płynu brązującego w postaci delikatnej mgiełki odbywa się przy pomocy specjalnego urządzenia natryskowego. Kolor brązowej opalenizny widać natychmiast po zabiegu, natomiast pogłębia się on jeszcze w ciągu kilku godzin. Efekt jednolity i naturalny.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa sięga podłoża procesów związanych ze starzeniem się skóry. Powoduje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry. Mezoterapia bezigłowa jest metodą umożliwiającą głęboką penetrację tkanki przez składniki zawarte w "koktajlu" substancji aktywnych.

Borowina

Podgrzany okład nakłada się na określone, objęte chorobą części ciała. Kontakt ze skórą składników organicznych i nieorganicznych oraz ogrzanie ciała powodują zwiększenie krążenia, zmniejszenie bólu, rozluźnienie napiętych mięśni i zmniejszenie odczynu zapalnego.

Laser IPL

Zabiegi z użyciem IPL (Intense Pulse Light) + RF (Radio Frequency) to zaawansowana technika kosmetyczna stosowana przy wielu schorzeniach skóry, odmładzaniu oraz trwałej depilacji. Jest ona skuteczniejsza niż laser. Zabiegi z użyciem tej metody prowadzone są tylko przez wykwalifikowane kosmetyczki lub lekarzy dermatologów. Urządzenie HS- 650 to urządzenie nowej technologii które łączy ze sobą bipolarną radioterapię z energią intensywnego pulsującego światła.

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg ten wprowadza za pomocą mikronakłuć kwas hialuronowy bądź inne preparaty wgłąb skóry. W zależności od długości igły nakłucia mogą sięgać różnych warstw skóry.

Daje podobne efekty regeneracyjne jak laser frakcyjny. Skóra zostaje pobudzona do produkcji kolagenu i regeneracji. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są redukowane.

Zabiegi GUAM

Oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn redukują tkankę tłuszczową i tzw. skórkę pomarańczową błyskawicznie zmniejszają obwody bioder, brzucha, ud pośladków i talii. Zrzucenie zbędnych kilogramów jest na pewno korzystne dla zdrowia, ale nie zawsze od razu zyskuje na tym nasze ciało. Szybka utrata wagi prowadzi do wiotczenia skóry. Kuracje Guam wyszczuplają najlepiej, najjędrniej, najkorzystniej dla skóry.

Elektrostymulacja na ciało

Zabieg, w którym wykorzystuje się prądy małej częstotliwości w celu wywołania skurczu (pobudzenie) mięśni lub nerwów. Prądy te złożone są z impulsów o różnym przebiegu i częstotliwości, które można dowolnie regulować i dowolną ilość razy powtórzyć. Istnieją dwie metody: jednobiegunowa (elektrodę przykłada się w miejscu gdzie nerw wnika bezpośrednio do mięśnia) lub dwubiegunowa (2 elektrody przykłada się w pobliżu przyczepów mięśnia odnerwionego - włókna straciły zdolność przewodzenia impulsów).