• twarz
  • Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Zabieg tlenowy

Lycon depilacja bezpaskowa

Połączenie dotleniającego działania O2xy Infusion Line gwarantuje pobudzenie wzrostu fibroblastów, co z kolei poprawia jędrność i sprężystość zwiotczałej skóry oraz rozjaśnienie naskórka

Peeling ziołowy

Zabieg głębokiego złuszczania oparty na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego.
Jest to zabieg bezpieczny, nie powoduje uczuleń ani bliznowacenia. Nie złuszcza poniżej warstwy podstawnej naskórka.
Może być wykorzystywany na skórę twarzy i ciała.

Maski algowe

Maski algowe są to maski z alginatu, czyli odpowiednio spreparowanych ścianek komórek alg, wzbogacone specjalnie dobranymi składnikami, w zależności od pożądanego efektu.

Zabiegi z ultradźwiękami (sonoforeza)

Sonoforeza to zabieg wykorzystujący fale akustyczne do masażu oraz wtłaczania substancji aktywnych w głąb skóry. Zabieg ten jest doskonałym dopełnieniem innych działań kosmetycznych mających na celu odmłodzenie skóry. Sonoforeza znalazła szerokie zastosowanie w kosmetyce. Zabiegi przeprowadzane przy jej użyciu znacznie spowalniają proces starzenia skóry. Są to zabiegi kosmetyczne relaksujące, nie powodujące reakcji alergicznych, bólu, czy też zsinień.

Kwas pirogronowy

Fenomen kwasu pirogronowego. Kwasy owocowe są od lat stosowane w kosmetyce i trudno sobie wyobrazić renomowany gabinet, w którym mogłoby ich zabraknąć. Na rynku pojawiają się coraz nowocześniejsze i skuteczniejsze preparaty, zatem warto przyjrzeć się najnowszym trendom. Takim nowym rewolucyjnym odkryciem kosmetologów jest kwas pirogronowy, stosowany do tej pory wyłącznie przez lekarzy dermatologów.

Mikrodermabrazja diamentowa

Nowoczesna metoda mechanicznego złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek.

Peeling migdałowy

Peeling migdałowy jest zabiegiem odmładzająco-regenerującym przeznaczonym do każdego rodzaju skóry w tym do najbardziej delikatnej. Jest jedynym peelingiem na bazie kwasu migdałowego (zdobył I nagrodę w konkursie "zabieg roku" Twój STYL). Umożliwia wykonanie złuszczenia naskórka przez cały rok, a w szczególności w okresie letni. Bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienie przebarwień u osób z wysokim fototypem. Peeling polecany dla osób opalających się na słońcu i w solarium - opalenizna powstaje szybciej, jest równa, jednolita i dłużej się utrzymuje. Peeling migdałowy wskazany jest przede wszystkim dla osób dbających o młody wygląd skóry oraz równomierną, aksamitną opaleniznę.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa sięga podłoża procesów związanych ze starzeniem się skóry. Powoduje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry. Mezoterapia bezigłowa jest metodą umożliwiającą głęboką penetrację tkanki przez składniki zawarte w "koktajlu" substancji aktywnych.

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg ten wprowadza za pomocą mikronakłuć kwas hialuronowy bądź inne preparaty wgłąb skóry. W zależności od długości igły nakłucia mogą sięgać różnych warstw skóry.

Daje podobne efekty regeneracyjne jak laser frakcyjny. Skóra zostaje pobudzona do produkcji kolagenu i regeneracji. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są redukowane.

Kwasy AHA-BHA

Kwasy do zadań specjalnych. Nowe rewolucyjne odkrycie kosmetologów - kwas pirogronowy - używany do tej pory wyłącznie przez lekarzy, znalazł już zastosowanie w kosmetologii. Dzięki szybkiej penetracji skóry właściwej pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych, zbliżonych do tych, jakie dają agresywne zabiegi złuszczające. Kwasy z powodzeniem stosuje się od kilku lat w kosmetologii i dermatologii. Ich fenomen wynika z wielokierunkowego działania oraz wysokiej efektywności i bezpieczeństwa używania, a to podstawowe kryterium w ocenie preparatów kosmetycznych.

Eksfoliacja ablacyjna kwasem TCA, kawowym i nadtlenkiem wodoru

Zmarszczki, plamy, blizny i przebarwienia stanowią najczęstsze problemy skóry dojrzałej. Metod walki z nimi jest wiele: od zapobiegającej ich powstawaniu pielęgnacji domowej po bardzo inwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Można jednak walczyć z problemami skóry w wypośrodkowany sposób, wybierając metodę skuteczną, dającą szybkie efekty lecz nie tak bardzo inwazyjną jak ingerencja medyczna.

PQ Age Evolution Peeling

Ten peeling w formie żelu to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich sposobów na piękną i zdrową skórę. Może być wykonywany o każdej porze roku, również latem, bez ryzyka fotouczuleń.